“Gdyby dziś na świecie była duża grupa ludzi, która pragnęłaby własnego szczęścia bardziej niż nieszczęścia innych, to moglibyśmy mieć raj na ziemi w ciągu kilku lat”
― Bertrand Russell

Obecnie jestem testerem oprogramowania oraz koordynatorem zespołu testerów i programistów. Nie jest to jednak moje jedyne doświadczenie, ponieważ w ciągu mojego życia pracowałem w wielu różnych branżach/zawodach. Jestem wielkim zwolennikiem logicznego myślenia oraz krytycznego podejścia do samych siebie oraz wszystkiego co nas otacza. Uważam to za deficytowy towar na dzisiejszym rynku 😉

Na co dzień jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki zdrowych i uśmiechniętych dzieci. Chciałbym, aby takie pozostały w świecie, na jakim przyjdzie im spędzać swoje dorosłe życie.

Prywatnie jestem też dużym entuzjastą tematyki szeroko pojętego bezpieczeństwa informatycznego. Big data, elektroniczna prywatność, cenzura czy nowoczesne technologie mogą i służą często niewłaściwym celom. Jednak w dzisiejszych czasach nie możemy pozwolić sobie na ignorancję w tym temacie, ponieważ może to przynieść bardzo duże konsekwencje już w całkiem niedalekiej przyszłości.

KONTAKT

Mimo iż pierwszorzędną zasadą ma być tutaj rzetelność, to jednak dopuszczam możliwość pojawienia się błędów na stronie. Może to wynikać np. z błędnej interpretacji danych (wiele źródeł, jakie się pojawią będzie dostępnych jedynie w języku angielskim oraz dodatkowo są one często pisane fachowym językiem).
Jeśli znajdziesz na stronie jakikolwiek błąd czy nieścisłość, to proszę o kontakt. Po zapoznaniu się z informacjami jakie mi przekażesz chętnie zaktualizuję tekst.

Email: weryfikuje@protonmail.com

Theme: Overlay by Kaira
weryfikuje.pl